Sıradaki içerik:

Bozcaada Reçelleri

e
sv

Bozcaada’da BİM, A101, ŞOK Var mı ?

avatar

Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bozcaada, Çanakkale ilinde yer alır ve her yıl binlerce insan tarafından ziyaret edilir. Bunun yanı sıra gelişmekte olan bir bölge olması nedeni ile merak edilenler arasında Bozcaada’da BİM, A101, ŞOK Var mı  ? sorusu olur.

Ada eski bir tarihi geçmişe sahiptir. Çok eski zamanlardan bu yana yerleşime açık olan Bozcaada’nın günümüzde yoğun bir ziyaretçi trafiğine maruz kaldığı görülür. Bundan dolayı da gelenlerin ihtiyaçlarının temin edilebilmesi için çeşitli marketlere gereksinim duyulur.

Bozcaada’da A101 açılma aşamasında olan marketler arasında yer alırken bu market vasıtası ile tüm temel ihtiyaçların yanı sıra çeşitli temizlik malzemelerinin de satıldığı görülür. Ayrıca zaman zaman çeşitli indirimli ev gereçleri ya da farklı nitelikteki eşyaların satışa sunulması mümkün olur.

BİM marketleri söz konusu olduğunda da temel ihtiyaçlara yönelik ürünleri satın almak mümkün olurken bu market de bazı dönemlerde indirimli ürünler satışa sunar. Bu ürünler arasında plastik ev gereçleri ya da kişisel olarak ihtiyaç duyulabilecek her tür malzemeden söz etmek mümkün olur. Ayrıca bu marketlerde çeşitli sebze ve meyve türlerine rastlamak da mümkündür.

ŞOK markette de gıdanın yanı sıra temizlik malzemeleri ya da evde kullanılabilen çeşitli ürünlerin satıldığı görülür. Sebze ve meyve satışında da bu marketin çeşitli ürünleri reyonlarında yer alır. Bozcaada’da BİM ve ŞOK markete yönelik olarak henüz bir çalışma söz konusu olmazken A101 marketin açılma aşamasında olduğu bilinmektedir.

Marketlerin ürün tedariği konusunda feribotları kullandığı bilinirken bunun yanı sıra yaz dönemlerinde adaya yoğun bir ziyaretçi trafiğinin olması ziyaretçilerin ihtiyaçlarında da yoğunluk yaşanmasına neden olurken bu gereksinimlerin marketler aracılığı ile temin edildiği görülür.

Bozcaada’da BİM, A101, ŞOK Var mı ? suali özellikle yaz döneminde yoğun bir ziyaretçi trafiğine sahne olan adaya gelenlerin merak ettikleri arasında ilk sırada gelmektedir. Adaya günübirlik gelen ziyaretçiler açısından büyük marketlerin olması ihtiyaçların temin edilmesi açısından önem taşırken bu konuya istinaden çalışmalar yapıldığı görülmektedir. Bunda adanın gelişmekte olan yapısı ve artan ziyaretçi trafiği önemli bir etkendir.

Not : A101 kapıda uygulamasıyla günün belli saatleri adaya sipariş getirmektedir. Sipariş vermeden önce a101 müşteri hizmetleri ile konuşmayı ihmal etmeyiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli