Bozcaada’da BİM, A101, ŞOK Var mı ?

Bozcaada’da BİM, A101, ŞOK Var mı

Bozcaada, Çanakkale ilinde yer alır ve her yıl binlerce insan tarafından ziyaret edilir. Bunun yanı sıra gelişmekte olan bir bölge olması nedeni ile merak edilenler arasında Bozcaada’da BİM, A101, ŞOK, CarrefourSA Var mı ? sorusu olur. Ada eski bir tarihi geçmişe sahiptir. Çok eski zamanlardan bu yana yerleşime açık olan Bozcaada’nın günümüzde yoğun bir ziyaretçi trafiğine maruz kaldığı görülür. Bundan dolayı da gelenlerin ihtiyaçlarının temin edilebilmesi için çeşitli marketlere gereksinim duyulur.

Bozcaada’da BİM ve ŞOK markete yönelik olarak henüz bir çalışma söz konusu olmazken A101 marketin açılma aşamasında olduğu bilinmektedir.

A101 kapıda uygulaması , günün belirli saatlerinde Bozcaada’ya sipariş getirmektedir.

Not : A101 kapıda uygulamasıyla günün belli saatleri adaya sipariş getirmektedir. Sipariş vermeden önce a101 müşteri hizmetleri ile konuşmayı ihmal etmeyiniz.

CarrefourSA Online Market uygulaması, günün belirli saatlerinde Bozcaada’ya sipariş getirmektedir.

Not : CarrefourSA Online Market uygulamasıyla günün belli saatleri adaya sipariş getirmektedir. Sipariş vermeden önce CarrefourSA müşteri hizmetleri ile konuşmayı ihmal etmeyiniz.

Not : Kışın hava şartlarına bağlı gemi seferlerinde aksamalar olabilir. Bu gibi durumlarda online sipariş verecek kişilerin ilgili mağzaların müşteri hizmetlerinden bilgi alması gerekir.

Ayrıca adaya gelen ziyaretçiler Geyikli Feribot İskelesi yakınındaki CarrefourSA Market veya Geyiklide bulunan A101, ŞOK marketlerinden ihtiyaçlarını alabilir.

Marketlerin ürün tedariği konusunda feribotları kullandığı bilinirken bunun yanı sıra yaz dönemlerinde adaya yoğun bir ziyaretçi trafiğinin olması nedeniyle, ziyaretçilerin ihtiyaçlarında da yoğunluk yaşanmasına neden olurken bu gereksinimlerin yerel marketler aracılığı ile temin edildiği görülür. Bozcaada’da BİM, A101, ŞOK, CarrefourSA Var mı ? sorusu özellikle yaz döneminde yoğun bir ziyaretçi trafiğine sahne olan adaya gelenlerin merak ettikleri arasında ilk sırada gelmektedir. Adaya günübirlik gelen ziyaretçiler açısından büyük marketlerin olması ihtiyaçların temin edilmesi açısından önem taşırken bu konuya istinaden çalışmalar yapıldığı görülmektedir. Bunda adanın gelişmekte olan yapısı ve artan ziyaretçi trafiği önemli bir etkendir.

 

Yorum yapın