Sıradaki içerik:

Bozcaada’da Hangi Bankalar Var ?

e
sv

Bozcaada’da Hangi ATM’ler Var ?

avatar

Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bozcaada Çanakkale Boğazı’nda yer alan oldukça güzel bir yerleşim yeridir. Ada olması sebebi ile de buraya ulaşım gerçekleştirmek isteyenlerin feribotları kullanması bir zorunluluktur. Bozcaada kendine özgü doğası ve denizinin güzelliği ile gelenleri kendisine hayran bırakan bir adadır. Bozcaada’ya yoğun bir ilgi olması nedeni ile merak edilenler arasında Bozcaada’da Hangi ATM’ler Var? Sorusu da yer alır.

Bu adada birçok bankanın ATM cihazları bulunur ve günübirlik ya da konaklamalı gelenlerin yanı sıra yerleşik ahali için de hizmet verirler. Ada nüfusu yazın oldukça büyük bir artış yaşamaktadır. Bundan dolayı da gereksinimlerin özellikle yaz sezonlarında arttığı görülür.

Bozcaada’nın Çanakkale Boğazı’nda yer alması nedeni ile denizi oldukça temizdir. Deniz turizminin yanı sıra günübirlik ziyaretçileri de ağırlayan adada konaklamak isteyenler açısından da farklı seçenekler bulunur.

Geyikli iskelesi ile Bozcaada arasında gün içerisinde karşılıklı seferler düzenlenir. Bu seferlerin sıklığı yaz aylarında artış gösterir ve bayramlarda ya da özel günlerde de ek seferler düzenlenir. Bozcaada günübirlik ya da konaklamalı olarak gelen ziyaretçilerine ev sahipliği yaparken tarihi ve turistik dokusu sayesinde gelenleri kendisine hayran bırakmaktadır.

Anakaradan uzakta bir yerleşim yeri olmasına rağmen kalabalık bir nüfusa sahip olan adada yaz aylarında gelenlerin sayısındaki artışla gözle görülür bir değişim yaşanır. Bundan dolayı da çeşitli ihtiyaçları karşılamak üzere hizmetler verilir.

Bozcaada’da banka sayısı azdır. Buna rağmen hemen hemen tüm bankaların ATM’leri aracılığı ile müşterilerine hizmet verdiği görülür. Bu sebeple bankacılık işlemleri yapmak isteyenler açısından ATM cihazlarını kullanmak mümkün olur.

Adada bulunan iki banka şubesinden de banka müşterileri hizmet alabilmektedirler. Ayrıca ATM’lerin tüm banka kartlarına ortak hizmet vermesi nedeni ile de bankacılık hizmetleri açısından kesintisiz işlem yapılabilir.

Bozcaada’da Yer Alan ATM’ler

Bozcaada’da Ziraat Bankasının yanı sıra PTT Bank’ın da şubesi bulunurken bazı bankaların ATM’leri aracılığı ile müşterilerine hizmet götürdüğü görülür. Bundan dolayı da adayı ziyaret edenlerin merak ettikleri arasında Bozcaada’da Yer Alan ATM’ler ilk sırada yer alır.

 1. Vakıfbank
 2. Garanti BBVA
 3. Yapı Kredi Bankası
 4. Ziraat Bankası
 5. PTT Bank
 6. Türkiye İş Bankası
 7. Akbank

Dikkat ! Bozcaada’da mevcut olan bankamatiklerin kullanım durumunu bankanız dan teyit ediniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli