Bozcaada’da Hangi Bankalar Var

Bozcaada'da Hangi Bankalar Var

Bozcaada çok uzun bir tarihi geçmişe sahip olan yerleşim yeridir. Tarihi geçmişine ek olarak turistler açısından oldukça cazip bir konuma sahip olması nedeni ile de yaz kış ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Bozcaada popüler bir gezi rotası olması nedeni ile her mevsim ziyaretçilere ev sahipliği yapar. Buraya gelen misafirlerin banka gibi çeşitli ihtiyaçları olması durumunda ise adada yer alan banka şubeleri bulunur. Banka ATM cihazları sayesinde de bu tür hizmetlere gereksinim duyulduğunda işlem yapmak mümkün olmaktadır.

Bozcaada’da yer alan banka şubeleri sınırlıdır fakat çok fazla sayıda ATM cihazı bulunur. Hemen hemen her bankaya ait ATM cihazları mevcuttur.

Banka şubesi olarak ise Ziraat Bankası ve PTT Bank adada hizmet verir.

Çanakkale ilinin bir ilçesi olan Bozcaada’da yer alan bankalar ile ilgili olarak web adresleri üzerinden güncel bilgilere ulaşılabilmektedir. Bunun yanı sıra Geyikli iskelesi ile Bozcaada arasında gün içerisinde sık sık feribot seferlerinin düzenleniyor olması nedeni ile farklı banka şubelerine ulaşmak kısa sürede mümkün olabilmektedir.

Not : Bankanızın çalışma saatleri ile ilgili bilgileri bankanızın müşteri hizmetlerinden teyit ediniz.

Yorum yapın