Sıradaki içerik:

Bozcaada’da Gün Batımı Nerede İzlenir ?

e
sv

Bozcaada’da Hangi Bankalar Var ?

avatar

Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bozcaada çok uzun bir tarihi geçmişe sahip olan yerleşim yeridir. Tarihi geçmişine ek olarak turistler açısından oldukça cazip bir konuma sahip olması nedeni ile de yaz kış ziyaretçi akınına uğramaktadır. Bozcaada’da Hangi Bankalar Var? Suali burayı ziyarete gelmek isteyenlerin merak ettikleri arasında yer alırken ada özellikle yazın oldukça kalabalık olmaktadır.

Bozcaada’ya ulaşım Geyikli iskelesinden hareket eden feribotlarla sağlanır. Bu turistik bölgenin kendine has bir coğrafi dokusu vardır ve aynı zamanda da çeşitli özellikleri ile herkes tarafından bilinir.

Mevsimine göre yapılan çeşitli reçelleri ile meşhur olan Bozcaada’nın gelincik reçeli oldukça ünlüdür. Bunun yanı sıra farklı meyvelerden üretilen reçelleri ile de tanınır. Günübirlik olduğu kadar konaklamalı ziyaretler için de uygun bir adres olan Bozcaada’ya feribotla gelinirken araçlar ile de bu tür gemilere binilebilmektedir.

Ayrıca Bozcaada’da gezilebilecek birçok yer bulunur. Özellikle rüzgâr gülleri görsel açıdan oldukça etkileyici manzaralar sunarken aynı zamanda da adanın elektrik enerji ihtiyacını karşılamaktadır. Artan elektrik enerjisi de denizaltından karaya iletilir.

Bozcaada popüler bir gezi rotası olması nedeni ile her mevsim ziyaretçilere ev sahipliği yapar. Buraya gelen misafirlerin banka gibi çeşitli ihtiyaçları olması durumunda ise adada yer alan banka şubeleri bulunur.

Banka ATM cihazları sayesinde de bu tür hizmetlere gereksinim duyulduğunda işlem yapmak mümkün olmaktadır. Bozcaada’da yer alan banka şubeleri sınırlıdır fakat çok fazla sayıda ATM cihazı bulunur.

Hemen hemen her bankaya ait ATM cihazları mevcuttur. Banka şubesi olarak ise Ziraat Bankası ve PTT Bank adada hizmet verir. Çanakkale ilinin bir ilçesi olan Bozcaada’da yer alan bankalar ile ilgili olarak web adresleri üzerinden güncel bilgilere ulaşılabilmektedir.

Bozcaada turist olarak ziyaret edeceklere çeşitli alternatifler sunan bir rotadır. Günümüzde oldukça popüler olan bu adanın tatil günlerinde birçok ziyaretçiye ev sahipliği yaptığı görülür.

Bu adanın özellikle yaz aylarında nüfus artışına sahip olması nedeni ile banka şubelerine duyulan ihtiyaç oldukça fazla olmaktadır. Bunun yanı sıra Geyikli iskelesi ile Bozcaada arasında gün içerisinde sık sık feribot seferlerinin düzenleniyor olması nedeni ile farklı banka şubelerine ulaşmak kısa sürede mümkün olabilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli