Sıradaki içerik:

Bozcaada’da Fotoğraf Çekilecek Yerler Nereler ?

e
sv

Bozcaada’da Online Bilet Dönemi Başladı

avatar

Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Anakaradan 6 km uzakta bulunan Bozcaada, Çanakkale Boğazı’nda yer alan tarihi ve turistik bir yerdir. Ada olması nedeni ile de feribot sayesinde ulaşım sağlanan bu yerleşim yerini yaz ve kış dönemlerinde turistlerin ziyaret ettiği görülür. Bozcaada’da online bilet dönemi başladı dendiğinde buraya ulaşmak için feribotlara internet üzerinden bilet alınabilir.

Gestaş tarafından adaya yapılan feribot seferlerinin yaz ve kış tarifelerinde zaman değişikliği olurken 13 Haziran 2021 tarihinden itibaren biletleri online olarak almak mümkün olmaktadır. Geyikli-Bozcaada feribot seferlerine bilet almak isteyen yolcuların yapması gereken online.gdu.com.tr adresine üye olmaktır. Daha sonra bu site üzerinden online olarak bilet satın almak oldukça kolaydır.

Bozcaada’ya gitmek için internet üzerinden bilet almak mümkün olurken aynı zamanda da Gestcard sahibi olan yolcular online olarak kartlarındaki bakiyeleri kullanabilmektedirler. Bunun yanı sıra Gestcard’a tanımlı indirimlerden de kart sahibi yolcuların yararlanması mümkündür.

Bozcaada’ya ziyaret gerçekleştirmeyi planlayan yolcular açısından uygulanacak olan dinamik fiyat politikasına bağlı olarak indirimlerden yararlanmak mümkündür. Buna göre adayı ziyaret edecek yolcular seyahatlerini önceden planlamaları durumunda ve biletlerini de erken bir tarihte aldıklarında hesaplı bir yolculuk yapma şansını yakalamaktadırlar.

Biletlerini erken alan ve bunu online olarak web adresi üzerinden gerçekleştiren yolcular avantaj yakalayacağından erken bilet satın almak karlı bir yolculuk açısından oldukça caziptir. Bilet fiyatlarında görülecek değişken aralık gemi kontenjanına göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca seyahatten ne kadar uzun süre önce bilet alınırsa indirim oranında da artış söz konusu olmaktadır.

Bozcaada ve Geyikli iskelesinden günübirlik düzenlenen seferler aracılığı ile adaya ulaşım mümkün olmaktadır. Gestaş tarafından düzenlenen bu seferlerde hem araç hem de yolcu taşınabilirken adada kalınabilecek birçok tesis de bulunur.

Dileyen yolcular sabah gidip istedikleri saatte dönme şansına sahip olurken gece belli bir saatten sonra sefer yapılmamaktadır. Seferler karşılıklı olarak yapılır ve konaklamayı tercih eden yolcular açısından bu da mümkündür.

Bozcaada’da gezip görülebilecek birçok yer vardır. Çanakkale Boğazı’nda yer alması nedeniyle temiz bir denize sahiptir. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı da buraya yoğun bir ilginin olduğu görülür. Bu sebeplerle feribotlara online olarak ve erken tarihli bilet almak yolcular açısından bir avantajdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli